Letnia spódnica w groszki

Witajcie serdecznie!

Dzisiaj chciałabym zaprosić Was do obejrzenia zdjęć Oli, dla której jakiś czas temu uszyłam spódniczkę w groszki. Na początku zastanawiałyśmy się nad krojem i tkaniną, rozważałyśmy spódnicę z koła, z koła z kontrafałdami, ale ostatecznie zdecydowałyśmy się na spódniczkę z prostokąta z 8 kontrafałdami. Taki krój jest bardzo dobry na lato, ponieważ nie ma ryzyka podwiewania przez wiatr, co w przypadku spódnic z koła bywa kłopotliwe :). Taki krój daje również swobodę ruchów, dzięki czemu można w niej jeździć na rowerze. A Ola ma prześliczny rower, którym bardzo często jeździ do pracy :). Spódniczkę uszyłam z granatowej tkaniny w groszki, którą kiedyś zakupiłam w Outlecie Tkanin. Jest to prawdopodobnie wiskoza – tkanina bardzo lekka, cienka, nieprześwitująca i mało gniotąca się. Ola powiedziała, że lubi tę spódniczkę nosić, co mnie cieszy ogromnie :)! Jeżeli szukacie pomysłu na prostą i wygodną spódnicę na lato, to polecam uszyć sobie taki model.

Pozdrawiam Was serdecznie i do usłyszenia niedługo, bo właśnie dzisiaj skończyłam szyć spódnicę z bardzo interesującej tkaniny i nie mogę się doczekać aż Wam ją pokażę.

OlaGroszki-21

 

OlaGroszki-16

 

OlaGroszki-19

OlaGroszki-29

OlaGroszki-23

OlaGroszki-41

 

 

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>