Spódnica w paski

Witajcie kochani po długiej zimowej przerwie.

Nareszcie nadchodzi wiosna, a razem z nią nowe uszytki :). Na sfotografowanie czeka jeszcze jedna czerwona spódnica oraz t-shirt mojego męża, a tymczasem chciałabym Wam pokazać czarno białą spódnicę w poziome paski.

W przypadku tego uszytku wszystko zaczęło się od tkaniny, która zauroczyła mnie w sklepie Fashioncolors na ul. Cybernetyki 2. Jest to gruba dzianina syntetyczna typu nurek, która praktycznie się nie gniecie i jest bardzo przyjemna w dotyku. Spódnica uszyta jest z prostokąta z zakładkami w pasie oraz posiada w szwach bocznych kieszenie w różowym intensywnym kolorze. W przypadku tej spódnicy postanowiłam sobie, że wykończę ją najlepiej jak potrafię i każdy szew oraz kieszenie obszyte są białymi lamówkami. Poprzez usztywnienie szwów lamówkami spódnica ładnie nabrała objętości.

Taka spódnica z prostokąta z zakładkami jest bardzo prosta do uszycia, a dodając do niej małe akcenty kolorystyczne, można w łatwy sposób stworzyć coś nietypowego :). Dajcie znać, czy bylibyście zainteresowani tutorialem krok po kroku na uszycie takiej spódnicy :).

Pozdrawiam Was serdecznie i do następnego :)!

Paseczkowa-1

Paseczkowa-4

Paseczkowa-2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>