Folder na płyty w odcieniach kobaltu

Czyli wykorzystanie koloru przewodniego wybranego przez fotografowaną Młodą Parę.

Tym razem chciałabym zaprezentować Wam folder na płyty w odcieniach kremowo niebieskim. Szukając inspiracji do motywu okładki natknęłam się na miniaturowe drewniane spinacze. Gdy tylko je zobaczyłam to byłam już pewna swojego wyboru – zdjęcia powieszone na lince jak w filmie „Dziennik z podróży” o Tadeuszu Rolke. Zdjęcia ozdabiające folder wykonała Paulina Jackiewicz.

Lazienki222-1

Zdjęcia przyklejone są na piankach 3D, żeby stworzyć wrażenie trójwymiarowości. Ze względu na mocne akcenty występujące na okładce kwiaty pojawiły się w symbolicznej ilości i mało rzucającym się w oczy kolorze. Nie mogłam się powstrzymać przed użyciem dwóch drewnianych ptaków, które aż się prosiły o umieszczenie na sznurku.

_MG_8887

Wewnątrz folderu znajdują się dwie nadrukowane płyty CD. Każda płyta ma kieszonkę wykonaną ze sztywnej kalki technicznej oraz guziczek, dzięki któremu nie wypada z folderu.

_MG_8896

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>